Det er en skandale at ikke flere møter opp når band som Karpe Diem kommer til Kristiansand.
For to år siden var samme lokalet på Kick stappfullt, men det skulle ikke skje denne kvelden, dessverre.
Med 144 solgte billetter når konserten starter, så var det virkelig glissent med folk.
Bandet proklamerte høyt sin misnøye over dette, men lot seg selvfølgelig ikke påvirke.Blodfansen var virkelig til stede og slikt liker artistene, og de ga flatt jern fra start til slutt.
De har laget utrolig mange bra låter på de ti årene de har spilt sammen, og vi får servert det beste i kveld.
Hele konserten føltes som en hitparade, og kombinert med godt humør på artistene og ellevilt publikum, så ble dette en meget fin opplevelse.
Neste gang Karpe Diem kommer til Kristiansand så synes jeg man bør sørge for at de under 18 år kan få komme inn. Det mener jeg de gjorde de for to år siden og med resultat av fullsatt lokale.